Skip to content Skip to footer

Dişlevent, İstanbul 4.Levent’te 2016 yılında kurulmuş olup, modern, güler yüzlü, deneyimli ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir diş kliniğidir.

4.Levent ve Bahçelievler kliniklerimizde deneyimli diş hekimleri ve ekibiyle Dişlevent, tüm yaş gruplarındaki hastalara en yüksek kalitede diş tedavisi çözümleri sunuyoruz.

Kliniklerimizde, koruyucu bakım, restoratif tedaviler, ortodonti, implant tedavileri, diş beyazlatma ve zirkonyum kaplama gibi kozmetik prosedürler de dahil olmak üzere hastalarımıza geniş bir diş hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Dişlevent olarak, her hastanın benzersiz diş ihtiyaçları ve hedefleri olduğunun farkındayız. Bu nedenle, her tedaviye kişiye özel bir yaklaşım benimseyerek, hizmetlerimizi her bir hasta için belirli ihtiyaç ve tercihlere göre uyarlıyoruz.

Yerli ve yabancı hastalarımız için ülkemizdeki en seçkin marka olma yolunda uluslararası standartlarda, %100 hasta memnuniyetini sağlama hedefi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sağlıklı ve mükemmel bir gülüş için güvenilir partneriniz

Dişlevent’i tercih etmeniz için bazı nedenler

Diş kliniklerimizde çalışan diş hekimleri, uzmanlık alanlarında deneyimli ve nitelikli kişilerdir. Bu sayede hastalarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Diş kliniklerimizde kullanılan tıbbi cihazlar ve ekipmanlar son teknoloji ile donatılmıştır. Bu sayede hastalarımıza daha konforlu, hızlı ve hassas tedaviler sunmaktayız.

Diş kliniklerimizde, hastalarınıza geniş bir tedavi seçenekleri yelpazesi sunulmaktadır. Bu sayede her hastanın ihtiyacına ve beklentisine uygun çözümler önermekteyiz.

Diş kliniklerimizde, hastalarınıza samimi, saygılı ve ilgili bir yaklaşım sergilenir. Bu sayede hastalarımız kendilerini güvende ve rahat hissederler.

Diş kliniklerimizde, hastalarınızın randevuları zamanında ve planlı bir şekilde alınır. Ayrıca, kliniklerimize bulundukları merkezi konumları sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

tercihler
Başarılı Tedavi Sayısı
8080808080+
Doktorlarımız
8080+
kadromuz

Alanında Uzman Ekibimiz

Dt. Musa KAYA

Başhekim (4. Levent )

Dt. Özgün GÜNAY

Ağız, Diş ve Çene Cerrahı

Consectetur adipiscing elit, sed do euism onsectetur adipiscing elit, sed.

Dt. Muhammed KARAHANLI

Genel Diş Hekimi

Consectetur adipiscing elit, sed do euism onsectetur adipiscing elit, sed.

Dt. Rüçhan Kamil TERCAN

Genel Diş Hekimi

Dt. Gözde MEMİŞOĞLU

Protez Uzmanı

Dt. Burcu Aksoy Özgüven

Pedodonti Uzmanı

İbrahim KOCATEPE

Genel Müdür

Elanur DÜZGÜN

Hasta İlişkileri Yöneticisi

Rabia ÖZ

Satın Alma Sorumlusu
tr_TRTürkçe